What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC stats/kladara

• Thread starter LesnarGetsKOdUFC2015
  • Start date
LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Jedna tema meni za dušu, volim brojke, volim statistiku, volim kladionicu..
Već me dugo vremena intrigira jedna stvar, a to je postavljanje favorita na UFC eventima, često mi se zna činit da je puno više 50-50 borbi nego što to kvote prikazuju tako da ću od ovog eventa na dalje to ovdje zapisivat, gledat ću sve borbe gdje se kvota na favorita kreće između 1.2 (80%) do 1.65 (60%) i igrat samo na underdogove, naravno ta ideja nema logike jer bi se to na velikom sample sizeu trebalo svesti na nulu, odnosno 5% profita za kladionicu.. 
U nedostatku boljih ideja nek bude 100 kuna na underdoga u svakoj borbi.

UFC 230

Izbačene borbe su DC-Lewis, kvota je na kraju išla i preko 1.2 ali je veliku većinu vremena bila oko 1.15, Eubanks-Modafferi 1.17, i Good-Saunders 1.15

Weidman-Souza             2.45        +145
Branch-Cannonier           3.60        +260
Robertson-Marshman      3.65        -100
Adesanya-Brunson          3.60        -100
Knight-Rinaldi                3.40        +240
Moraes-Arce                  3.20        +220
Burgos-Holobaugh          4.00        -100
Wieczorek-Rogerio         2.50        +150

Po ovoj računici bi na ovom eventu bilo 700 kuna plusa, malo nerealan event za početak, vidjet ćemo što će bit na duže staze..

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
UFC 229

+ 30 Kn

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Cini mi se da je event sa Conorom bio u plusu 30 Kn po tvojim pravilima. :)

Mislim da se tu treba odvaziti, zajahati talas ako ide pa prestati kad udjes u neki plus!

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Pa bas sam kontao sinoc to sto si reko da je dosta tih borbi zapravo 50-50 a kvote kazu drugcije, npr rinaldi mislim da je bio 3+ a dobio,ona prva borba veceri poljak 1.45 a onaj drugi sto je dobio je 2.87 bio, cannonier 3+ , jacare 2.29..

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Jedna tema meni za dušu, volim brojke, volim statistiku, volim kladionicu..
Već me dugo vremena intrigira jedna stvar, a to je postavljanje favorita na UFC eventima, često mi se zna činit da je puno više 50-50 borbi nego što to kvote prikazuju tako da ću od ovog eventa na dalje to ovdje zapisivat, gledat ću sve borbe gdje se kvota na favorita kreće između 1.2 (80%) do 1.65 (60%) i igrat samo na underdogove, naravno ta ideja nema logike jer bi se to na velikom sample sizeu trebalo svesti na nulu, odnosno 5% profita za kladionicu.. 
Stvarno ne vidim sta ti nije jasno??? Svodi se na procenu strucnjaka na kog borca ce ljudi vise uplacivati i toliko, a koliko sam skontao strucnjaci im nisu neki veliki pratioci i poznavaoci MMA, i sve baziraju na zadnjih par nastupa.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Jasno je meni kako se odrđuju koeficijenti, samo me zanima dal se može na neki način kapitalizirat na tome..

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Jasno je meni kako se odrđuju koeficijenti, samo me zanima dal se može na neki način kapitalizirat na tome..
Zavisi od event do eventa, na ovo je dobar profit ali i dosta velikih iznenadjenja bilo, tipa na onom eventu u Rusiji mislim da bi bio debeo minus.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Zavisi od event do eventa, na ovo je dobar profit ali i dosta velikih iznenadjenja bilo, tipa na onom eventu u Rusiji mislim da bi bio debeo minus.
100% si u pravu, nemože se svaki event jednako gledat, pogotovo ovi eventi s "domaćim" borcima, tipa ovaj u Rusiji gdje se na favoriziraju domaći da se malo atmosfera digne, sve ćemo to istražit, nemaš brige.. ;)

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
FN 138 bi bio u minusu 100
UFC 229 minus 50
FN 137 u Sao Paulu minus 50
FN 136 u Moskvi bi čak bio 50 u plusu jer je dosta borbi bilo ispod 1.2, čak ću to pomaknut na 1.25
UFC 228 u plusu 75
FN 135 u minusu 100
UFC 227 u minusu 350, prvi s osjetnim minusom zasad
On FOX 30 u minusu 330.. ta 2 bi se već osjetila lol
FN 134 isto u minusu 200
zanimljivo, baš sam pogodio prvi event gdje je bio brutalan plus, ostalo katastrofa
FN 133 u plusu 150
UFC 226 totalna ludost, preko 900 plusa
TUF u plusu 230
FN 132 u plusu 60

Sve u svemu jako nekonstantno, na tih zadnjih 14 evenata bi čak bilo skoro 1000 plusa, naravno to je najviše radi ova 2 gdje su underdogovi totalno ubili, neću reć da je jednostavna dobitna formula jer očito nije, i dalje se treba prije neke stvari istražit, al da nešto u ovome postoji, po meni da..

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
FN 139
De Randamie-Pennington jedina borba gdje ću igrati na favorita, 1.5 je ipak poklon na ovu borbu, ima Germaine solidan TDD a o stand upu netreba govorit, jedino ako će bacat previše kickova i završit na leđima 2 runde, al ne vjerujem.. 14€ na ovu borbu
Perry-Cerrone mi je 50-50 fight, svaki brawler i boksač ne paše Cerroneu, al on je tu puno inteligentniji borac s puno više oružja, mogao bi proći koji kick, mogao bi ić na rušenja.. dosta više načina ima da dobije, to što su trenirali skupa mi isto ide na njegovu ruku, tu bi on mogao naći neku rupu kod Perrya, dok se ovaj uvijek bori isto.. 8€ na Cerronea @2.70
Ramos-Gunther neznam skoro ništa o jednom i drugom, ali kvota 8 na Ghuntera mi je primamljiva, 2€
Barber-Cifers mi je who da fook knows borba, tako da 6€ na Cifers @4.10
Yoder-Cooper 50-50, sve te slabije ženske borbe su mi iste,ko da gledaš 2 ženske kako se tuku oko dečka u srednjoj, 8€ na Cooper @2.4

Na kraju 1 favorit, 4 underdoga, 38 eurića u igri, bar ću s malo zanimanja pogledat par borbi..

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
ma nema šanse ABC protiv Yoder. Prvo rušenja i ova je gotova :D

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
ma nema šanse ABC  protiv Yoder. Prvo rušenja i ova je gotova :D
Lako moguće, malo toga znam o jednoj i drugo, možeš me i trollat što se toga tiče, većina ženskih borbi mi je špansko selo, pogotovo kad jedna ima skor 5-4, druga 3-4, tko će ga znat..

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
4.6 u plusu.. moglo je i bolje, moglo i gore, čak sam 2 tjedna u plusu, rekord..

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
FN 140
Lamas-Elkins Ne volim na favorite ali ovih 1.68 mi je pre primamljivo, Lamas mi je i dalje top borac u peru kakvi god zadnji rezultati bili,Elkinsovi zadnji rezultati su mi više splet okolnosti i protivnika, po meni bi ovo trebalo uvjerljivo na Lamasovu stranu 12€
Botelho-Calvillo 50-50 pa mi se 2.52 na Calvillo isplati uzet, i još je par razloga "bitnih", prvo što je Calvillo pala vagu, znači "trebala" bi dobit, drugo to što su ju žestoko gurali prije poraza od Esparzei ne vjerujem da bi joj sad dali borbu koju nemože dobit, makar ima i takvih slučajeva, i treće to što su ona i uncle Dana nešto imali prije, još jedan razlog da ju se ne pokopa, razlozi su mi kakvi jesu, bilo kako bilo 2.52 mi je ok 8€
Vera-Cannetti Moram reć najviše radi Weaslea na youtubu, a poslje sam i sam malo pogledao, ne vidim zašto bi Vera bio baš toliki favorit 6€ na 3.47
Ponzinibbio-Magny nisam mislio ništa stavit, ali se kvota na Santiaga drastično digla, meni je lik prebrutalan, mislim da je samo pitanje vremena kad ćemo ga gledat u vrhu veltera 14€ na 1.55

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Lamas je DEBELO precijenjen oduvijek
Boze sacuvaj da njega ljudi drze top borcem nekim,skoro pa mi je neopisivo kako mi je odbojan taj lik.Elkins ce ga dobit ko i svakog,srcem.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Lamas je DEBELO precijenjen oduvijek
Boze sacuvaj da njega ljudi drze top borcem nekim,skoro pa mi je neopisivo kako mi je odbojan taj lik.Elkins ce ga dobit ko i svakog,srcem.
I tako veliš ti dobit će ga Elkins? ::Drebio ga Lamas ko pi**u.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ovaj event me baš sve posralo, Lamas i Santiago dobili bez većih problema, Calvillo dobila prilično uvjerljivo a bila je 2.50, fulao sam Cannettia što je bila najveća kvota, a čak je i ta borba mogla drugačije završit, imao ga je u praktički dobivenog u prvoj, al netreba se žalit, 22 eura u plusu na jednom eventu, čak sam i treći event u plusu od kad igram, sve skupa oko 34€ ako se ne varam..
[hr]
I čak sam se još dosta premišljao na Walkera, al eto na kraju odustao..

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
FN 141
Blaydes-Ngannou Moram ovdje stavit na Blaydesa, Ngannou mi se još čini izgubljen u svom svijetu i u totalnom stanju šoka, čim on govori o tome da će izvuć neku polugu to mi odma govori da još nije sve na svom mjestu, previše toga se promijenilo od Zagreba prije 2 i pol godine, Blaydes je bio prezelen, pogotovo u stand upu, rušenja mu nisu nikako izgledala, a i kad je prošlo nije znao borbu zadržat dolje, kad gledam tu borbu ko da je izgubljen u vremenu i prostoru, bez taktike, bez ičega, a i u toj borbi je prtpio sve i svašta i još Francis nje bio ni blizu nokauta, po meni je u ovom revanšu ogroman favorit, tako da 14€ na 1.51
Pavlovich-Reem, stavit ću na Reema ovdje, prevelika je on lisica da bi do kraja sad potonuo, bio je on u govnima i prije, mislim da se može izvući još jedan zadnji put, svi se dosta zavaravamo da će doć do izmjene i da će završit nokautiran, ali, kolko puta se u biti to dogodilo, ok, Ngannou ga je katapultirao u svemir, ali osim toga, Werdum ga nije nokautirao u 3 runde, Hunt isto nije, Stipe je imao velikih problema dok su bili na nogama, JDS nije mogao doć do otvorenije izmjene, nije to tolko jednostavno kako se čini.. 8€ na 2.10
Zhang-Aguilar 4€ na Aguilar i to samo zato jer je Weasle predložio i taman sam nabasao na kvotu 4.9
Lidell-Ortiz Tu se nema o čemu govorit, 20€ mi je maksimalni ulog koji sam si prije koji tjedan odredio, a ako neću sad stavit neću nikad.. 20€ na 1.36

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Da maia kaze kako zeli nokautirat protivnika,dali odustaje od svog bjj-a i partera?

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Ovaj si event down :p @Lesnar.

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!