What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC stats/kladara

• Thread starter LesnarGetsKOdUFC2015
  • Start date
TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Zahvaljujuci onom Lukijevom videu gde se vidi kako Cainu kliza koleno sam sve pare gurnuo na Franciska, 30 evra za 25 sek. meca.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Zahvaljujuci onom Lukijevom videu gde se vidi kako Cainu kliza koleno sam sve pare gurnuo na Franciska, 30 evra za 25 sek. meca.
Super. Ma ja sam u Francisa bio siguran, ali eto, sramim se što sam popustio pred tuđim mišljenjima pa odigrao na Caina. Ne možeš igrat na lika koji se skoro 3 godine nije borio, a dolazi na opasnog udarača. Doduše i da sam pogodio ne bi imalo vajde, pao sam još 3 para :D

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Nego ima što zanimljivo za odigrat danas, ovaj card mi je totalno dosadan, bar da se s nečim začini..

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
odigrao sam na Jana, Reyesa, Khabilova, Liz i Teymura

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ajmo Jan i Struve

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
-1€, još dosta dobro kako sam bezveze bacio ova 2 para..

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
3 borbe za sutra..
Na Wooda protiv Usmana 20€ na 1.63
Dosta dobar koeficijent na tu borbu, po meni nije tolko izjednačena borba, Usman je prejednodimenzionalan, prespor u stand upu, može dobit tu borbu ako nabije tempo i ne ostavi previše rupa, al neznam baš, teško je odradit taktički savršenu borbu na takvoj sceni protiv Wooda, jedan način da dobije tu borbu, puno načina da izgubi..
Na Walkera protiv Cirkunova 18€ na 1.84
Po meni skoro pa mismatch, hype u vezi Cirkunova je totalno ugašen, po meni je daleko od same elite, ima jeben parter al teško će borbu tamo premjestit, u standu je puno kraći, brada mu nije najčvršća, trebao bi bit pregažen u toj borbi osim ako Walker nema očajan TDD.
Na Lawlera protiv Askrena 10€ na 3.1
Puno toga ovisi o Lawleru ovdje, nije izgledao najbolje u zadnjih par borbi, pogotovo u zadnjoj, ali ako dođe motiviran može ovo dobit, dajem mu puno veće šanse od kladionica u tom slučaju, nakon prvog pokušaja rušenja bi se trebao znat pobjednik..

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Kako će te se zajebat na tom Walkeru :D Nije baš Cirkunov totalni amater...

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member

prije 3 godine je Cirkunov bio najveći talent. Pobjedio Nikitu da bi nakon toga uslijedio pad

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
-15, težak sport za prognozirat.. hahaha

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
-15, težak sport za prognozirat.. hahaha
Zapravo je meni najlaksi za prognozirat, na MMA-u sam bukvalno u najvecem plusu, a kladim se na fudbal sve moguce igre, NBA utakmice i igrace, na MMA-u najvise profitiram.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Hehe, svi smo mi u debelom plusu.. ;) na MMAu se da nešto pobrat samo treba igrat "sigurnije" stvari, nađe se na svakom eventu koji dobar par samo netreba pretjerivat kao što ja radim, da se uzme jedno sat vremena da se analizira svaka borba bilo bi bolje, vremena se ima na bacanje al volje ni najmanje, tako da to više na kraju ispada neka zabava u mom slučaju..

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Till via DEC za mene daleko najvjerojatniji ishod ove borbe, moglo bi to bit dosta dosadno, šahovska partija na nogama..
12€ na 2.56
Duffy bi isto po meni morao komotno dobit, prevelika je razlika u kvaliteti u toj borbi, ako popuši neku fintu i završi nokautiran onda ga j.. 18€ na 1.53

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Till via DEC za mene daleko najvjerojatniji ishod ove borbe, moglo bi to bit dosta dosadno, šahovska partija na nogama..
12€ na 2.56
Duffy bi isto po meni morao komotno dobit, prevelika je razlika u kvaliteti u toj borbi, ako popuši neku fintu i završi nokautiran onda ga j.. 18€ na 1.53
Izgleda da isto razmisljamo, i ja imam bas to na slicne pare, samo sto ja imam u singu i Wood-a i Reyes-a.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ma još uvijek razmišljam da stavim na Reyesa, stvar je u tome da ne volim male koeficijente makar bi ga Reyes trebao progutati.. ma ko ga j...
20€ na Reyesa 1.41

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Već me sve strah ovdje pisat, počinjem mislit da sam uklet jbt, jučer odigram na malu JJ protiv Barber, prva runda otišla kako sam se i nadao, u drugoj kolaps, ova ju pregazi, srećom je Blaydes lagano riješio pa bar nisam u minusu ovaj event, katastrofa, za Pettisa i Wonderboya sam imao neki čudan osjećaj pa sam izbjego..

Kriza se nastavlja.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Barboza-Gaethje 1 12€ 1.88
Ako Justin odluči hrvat onda mogu računat da sam izgubio, ali pretpostavljam da će ić na brawl a tu bi mogao završit brutalno nokautiran ovaj put, nadam se da će promijenit pristup pa da vidimo koji mu je stvarni domet u UFCu
Waterson-Karolina 1 10€ 2.42
Po meni je ovdje Michelle lagana favoritkinja, u stand upu bi moglo biti podjednako, ali mislim da bi to Waterson mogla preselit na parter i tamo dobit borbu, uglavnon, 2.42 mi je čisto ok za ovu borbu..

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
i ja sam se odlučio na Waterson, iako su kvalitetom tu negdje. Bit će nekakav split decision

Karolajna je gubila od top borkinja, ima nešto jače pobjede od Waterson(Rose)

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Na Gasteluma, Poiriera i Rountreea po 10€
Priča svugdje ista, sve je to više manje coin flip, možda su Israel u Max lagani favoriti ali ništa više od toga..