What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

uplakani Rogan

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member

neviđeno divljenje

:lol:

Joe Rogan prije steroida i trta

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
On je na HGH-u :DPričao je o tome na jednom podcastu, ali sve mu doktor radi i dozira, ništa on sam.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Stann više neće komentirati,hvala Bogu!On i Florian su mi oduvijek bili loši.Daj samo Cruza,Cormiera i Rogana i to je to.Njih kombinirati.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
MMACroatia
Stann više neće komentirati,hvala Bogu!On i Florian su mi oduvijek bili loši.Daj samo Cruza,Cormiera i Rogana i to je to.Njih kombinirati.
Meni je Stann bio ok. Florian očajan, istina. Cruz i Cormier onako, imaju znanje, ali...Rogan, Anik i Hardy su mi najbolji...Onaj sa Hardyem može proć.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Roganov podcast koji trenutno traje,zanimljive stvari pričaju Cody i Faber o Dilashawu.Pogledajte sutra kad izađe video.Sat i pol unutar videa.

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum
MMACroatia
Roganov podcast koji trenutno traje,zanimljive stvari pričaju Cody i Faber o Dilashawu.Pogledajte sutra kad izađe video.Sat i pol unutar videa.
haha, i ja sam bas negde to komentarisao. bas mi cudno da niko ne pise o tom podcast-u. To sto su pricali za TJ-a treba poslusati.

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
MMACroatia
ne zanimaju me tračevi. Samo čekam kad će krenuti priče oko male Paige

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Nema se tu kome vjerovat, Cody nezna složit rečenicu a Faber će uvijek okretat na svoj mlin, tolko povjerenja ima u svog pulena da ga mora vodit za ruku kod tate Rogana, tko zna što bi se dečko mogao izlajat kroz par sati razgovora.. hahaha i da, bi bilo zanimljivo čuti koju priču o Paige..

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Pogledajte prvo(ako niste),ja više vjerujem prije svega Faberu neg Dilliju,sve je normalno rekao bez nekog glupiranja ili blaćenja Dillija.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Jel tko gledao ovo :mrgreen:

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ovaj mi je vrh,Rogan uživa kad netko ovog debila dubaya izdominira.

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!