What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

USADA radi svoj posao

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Ostao sam totalno razočaran boksačkom heavyweight divizijom ove godine, a baš sam bio optimističan nakon jako dobre 2018.
Ko zna kakvu će kantu Joshui dat za ovaj event. Eno neki dan sam čito da Top Rank Luisu Ortizu plaća pare samo da ne prihvati tu borbu. Ništa od Fury-Wilder revanša, Fury dobio neku kantu, a Wilder ide na Breazealea. Dillian Whyte čini se ni ne pokušava doći do borbe za titulu, već traži najlakše izazove za najveće pare. Joshua se neće boriti s Wilderom dokle god ovaj ne ostari, a s Furyjem vjerojatno nikad. Sve je politika sjebala, a mogli smo gledati dobrih match upova samo između Joshue, Furyja, Wildera, Ortiza i Whytea.
Zato i boks stalno pada a MMA raste, i zbog politike boks ce polako da propadne, nije do godina to za Wildera, jednostavno niko nece da ode na njihov teren vidis i sam u kolikom bi zaostatku bili da odu na tudji teren, pogledaj samo kartice s meceva Wilder vs Ortiz, Wilder vs Fury i Joshua vs Povetkin, pa to nije realno kakve su kradje tu realno, jedino je Fury morao da ide na Wilderov teren jer on nema svoj teren, Englesko trziste je uzeo Joshua, Americko je uzeo Wilder i on nema gde realno da zaradjuje pare.
kakve krae wilder je sve svoje pobjede dobio čisto još je  pokraden na vom terenu protiv furiya

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ostao sam totalno razočaran boksačkom heavyweight divizijom ove godine, a baš sam bio optimističan nakon jako dobre 2018.
Ko zna kakvu će kantu Joshui dat za ovaj event. Eno neki dan sam čito da Top Rank Luisu Ortizu plaća pare samo da ne prihvati tu borbu. Ništa od Fury-Wilder revanša, Fury dobio neku kantu, a Wilder ide na Breazealea. Dillian Whyte čini se ni ne pokušava doći do borbe za titulu, već traži najlakše izazove za najveće pare. Joshua se neće boriti s Wilderom dokle god ovaj ne ostari, a s Furyjem vjerojatno nikad. Sve je politika sjebala, a mogli smo gledati dobrih match upova samo između Joshue, Furyja, Wildera, Ortiza i Whytea.
Zato i boks stalno pada a MMA raste, i zbog politike boks ce polako da propadne, nije do godina to za Wildera, jednostavno niko nece da ode na njihov teren vidis i sam u kolikom bi zaostatku bili da odu na tudji teren, pogledaj samo kartice s meceva Wilder vs Ortiz, Wilder vs Fury i Joshua vs Povetkin, pa to nije realno kakve su kradje tu realno, jedino je Fury morao da ide na Wilderov teren jer on nema svoj teren, Englesko trziste je uzeo Joshua, Americko je uzeo Wilder i on nema gde realno da zaradjuje pare.
kakve krae wilder je sve svoje pobjede dobio čisto još je  pokraden na vom terenu protiv furiya
Ma kako ne, covek do prekida vs Ortiza uzeo samo 3 runde a na karticama stojalo da su izjednaceni, znaci kradja je vec bila spremljena u slucaju da ga ne nokautira, protiv Fjurija isto slicno, Dzosua je na karticama imao 6-0 protiv Povetkina, znaci tu je tek kradja bila spremljena samo tako.

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
>čisto izgubio barem 8 rundi
>pokraden
:n6mZstZ:

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Paulo Costa and one of his Athlete Support Personnel, Carlos Costa, of Contagem, Brazil, have each accepted a six-month sanction for violations of the UFC Anti-Doping Policy for use and administration, respectively, of a prohibited method per a USADA press release.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Sve vise padova kako je USADA poboljsala svoje testove, iskreno nisam vernik da je on uzimao namerno, nemam misljenje da je on varalica ali nek dokaze da je nevin.

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Vidjet ćemo to je naše mišljenje svi oni koriste ze sve i svašta ta regeneraciju i tko zna dali pišu svi sastojci i koje su količine.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Mislim da sam ovo vec negde kacio, ako imas vremena poslusaj celo, uglavnom sprdaju ove likove koji imaju ''tainted suplemnts''.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Ma nemaju se oni šta sprdat sa tainted suplements kad je to realnost današnjih suplemenata. Stavlja se sve i svašta ilegalno samo da bi se proizvod pokazao što boljim, ali nažalost USADA ima osjetljive testove koji pokažu i najmanje količine nedozvoljenih sastojaka. Na kraju bio kriv ili ne imaš ljagu na svojem imenu. Zato bi svi sportaši kojima je dokazan tainted suplement trebali tužiti te firme zbog narušavanja ugleda.

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Iskreno me boli ona stvar što Robi kaže i volkanovski misle,mogu se sprdati dok ne padnu. Pogledaj podcast s Hambijem čovjek je sve rekao. Svi se oni rokaju sa svime samo nekog uhvate nekog ne. Prvi kurton je taj Epo. Tko zna tko je se sve s tim rokao samo nije uhvaćen. Ja vjerujem da je znalo bit razjebanih suplemenata i da ljufi padnu.ja bi dozvolio neke granice koliko čeg možeš imati jer realno mma je jako naporan sport i ti ljudi doslovno svoje zdravlje riskiraju samo što se bave s njim a realno lova je nikakva tako da bi ja dve dozvolio za brzi oporavak i bolji.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Gledao sam ja podcast s Hambijem barem 5x, kad imam los dan si ga upalim da me razveseli lik, kad Robi i Kondit padnu onda cu i defitnivno verovati da su apsolutno svi narokani, covek bas o tome prica kako ga je strah uzimati i suplemente uopste zbog tih likova koji su navodno napadali na te ''tainted suplements'', a i oni je sve objasino doktorski, ''tainted suplements'' tuzi kompaniju za suplemente jer su oni bukvalno uticali na tvoju zaradu, ali niko nece ici tuziti jer zna da je varao.

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Neće Robi pasti zato i je malo malo ozljeđen.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
??
Kakve to veze ima?