What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Welter kategorija (nove borbe)

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Evo na savjet našeg forumaša TNB-a otvorio sam ove teme o budućim dogovorenim dvobojima (naravno ne svaki dvoboj, ali kojeg "uhvatite" i mislite da je vrijedan spomena). Nema smisla da za svaki novi dvoboj u nekoj kategoriji otvaramo novu temu. Naravno, ako je riječ o nekom title fightu ili veoma zanimljivom top 10 dvoboju boraca/borkinja u nekoj kategoriji onda slobodno otvorite zasebnu temu da možemo dublje raspravljat o borbi. :)

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Masvidal vs "Wonderboy" dodani na UFC 217. Čudi me da nitko zasebnu temu nije otvorio o ovoj dvojici. Zanimljiva i bitna borba za welter.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Masvidal vs "Wonderboy" dodani na UFC 217. Čudi me da nitko zasebnu temu nije otvorio o ovoj dvojici. Zanimljiva i bitna borba za welter.
Predvidio sam ovaj tvoj potez za teme pa sam zato ignorirao tu borbu :p
Jebena borba,Thompson vjv rutinski.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
C. Convigton vs D. Maia u Sao Paolou potvrđeni. Uf, odlična borba. Zanima me Colbyeva taktika za ovaj meč.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Haha nisam imao taj meč uopće u glavi,dobra borba bit će zanimljivo.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
C. Convigton vs D. Maia u Sao Paolou potvrđeni. Uf, odlična borba. Zanima me Colbyeva taktika za ovaj meč.
Pa ako Masvidal dorbro prenese svoje iskustvo iz meca s Demianom, Convigton ima velike sanse a i obzirom da je hrvac mozda moze zadrzati borbu na nogama i prebije ga na nogama.

K

Kavkaz

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Cerrone vs Till main event na FN u Poljskoj.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Cerrone vs Till main event na FN u Poljskoj.
Da, puuuno bolja opcija nego Santos i onaj Poljak. Zanimljivo da su Tilla bacili odmah u vatru.

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
velika prilika za Tilla

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Neznam na koju temu da ovo pišem, što je na kraju s Diazom (Nickom), situacija s USADOM, jel opet u programu ili nije, koje su potencijelne borbe, nekako mi je čudno da ga UFC ne pokušava iskoristit dok još može, ipak je još uvijek minimalno top 10 mamac za PPVe, zbilja šteta da je nastala ovakva situacija..

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Neznam na koju temu da ovo pišem, što je na kraju s Diazom (Nickom), situacija s USADOM, jel opet u programu ili nije, koje su potencijelne borbe, nekako mi je čudno da ga UFC ne pokušava iskoristit dok još može, ipak je još uvijek minimalno top 10 mamac za PPVe, zbilja šteta da je nastala ovakva situacija..
A nemam pojma. Braća ko braća glume budale. Mislim da su mu čak nudili neke dvoboje on ih je lagano odbio. Što će biti sa USADA-om nezz, nitko ništa ne spominje.

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum
“It’s been good getting a bit of attention. And he said he doesn’t know me, which is fine because it’s not disrespect. On Instagram, Jackson-Wink put up ‘Donald Cerrone versus who,’ but I’m sure they’re researching me now and thinking, ‘We have to take this kid seriously.’
At the end of the day, Donald Cerrone is a 34-year-old man who is on his way out and drinks every day. I’m a 210-pound gorilla, and they should be scared because I’m not scared, and I’m going to go in there and knock him out.” Darren Till

Sta vi mislite o ovom mecu? Ja mislim da ce ga Till nokautirati kao sto je Masvidal. Dobro, ne dva puta....x)

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Nezz stvarno. Till obećava, ali opet ovo je veeeeliki skok u njegovoj karijeri i konkurenciji. Nekako više Cowboyu vjerujem.

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Nikad ne otpisujem Cowboy-a ali on je vec veteran. Po godinama ne ali po predjenim kilometrima itekako. Ne znam, Til je vrlo konzistentan u borbi, ne opusta se, jako udara i nije da nije kreativan udarac. Nije sad Yair Rodriguez, ali ne ide samo na pesnicenje, trudi se da nadje nacin. Jedino ne znam koliko je spreman na 5 rundi. Tu bi mogla lezati prednost za Cowboy-a.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Gall vs Brown (4.11.)
Matt Brown vs Diego Sanchez (11.11.)
J. Taylor vs B. Muhammad (19.11.)

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Gall vs Brown (4.11.)
Matt Brown vs Diego Sanchez (11.11.)
J. Taylor vs B. Muhammad (19.11.)
Matt Brown vs Diego Sanchez (11.11.) VIDIM BONUSE lol

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
"Jesse Taylor flagged by USADA" ništa od borbe sa Muhammadom u Sydneyu. Pa ne bi se na njemu reklo da je na nečemu hahaha :lol: :lol: :lol:

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Jimmy Wallhead vs Warley Alves dodani u Gdansk. Borba za opstanak u UFC-u. Kad se sjetim da sam ovog Alvesa nazivao budućim prvakom ufff, a on se sad bori za ostat u UFC-u. Odjednom nestao, a počeo je brutalno.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Jimmy Wallhead vs Warley Alves dodani u Gdansk. Borba za opstanak u UFC-u. Kad se sjetim da sam ovog Alvesa nazivao budućim prvakom ufff, a on se sad bori za ostat u UFC-u. Odjednom nestao, a počeo je brutalno.
A izgleda da su ti Brazilci malo overrejtovani ili budze skor tamo u Brazilu na protivnicima koji im stilski odgovaraju pa kad dodju u UFC to ne moze bas da prolazi.

PS. Kamaru Usman kuka kako ga UFC ne promovira, zato sto je iz Nigerije. Pa ne mogu ni oni od svakoga da stvore zvezdu.