News

Welter kategorija (nove borbe)

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
expert member
Ništa čudno. Pa evo danas je borba između prvog i četvrtog featherweight izazivača bila ispod starog Andersona. Diaz i Pettis su poznatija imena od Koste i Joleta, pogotovo Diaz kojeg zna i mainstream publika. Realno nije ni bitno kad su obje borbe od 3 runde

L

Lubenjara321

Blue Belt
Blue Belt
expert member
Nadam se da to nije co main event, nekako je sugavo, Diaz Poirier nije bilo co main na UFC 230 pa ne moraju ni ovdje

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
@LesnarGetsKOdUFC2015 Pa i na ovom forumu je "popularan" jedino kad su svađe u pitanju haha.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
expert member
Romero je popularan jer je najbolji srednjaš(ikad trenutno),zabavan kao borac i karizmatičan kao "outsider" sa teskim engleskim posto je Kubanac pa logicno to zabavi ljude.
Dobro je da su ljudi progledali i većina je uvidjela tko je i kakav je.

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Za ovo zabavan kao borac se mogu složiti. Za ostalo mogu samo staviti: :pwofzq1:

cross十armlock

cross十armlock

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Drago mi je čuti da se vraća veliki Nate Diaz, čovjek koji je prebio Conora dvaput i koji bi prebio Poiriera da ovaj nije kukavički otkazao. Iščekujem novu pobjedu, osim ukoliko Antonio Pettis ne odluči koristiti svoje zloglasne nožne udarce u noge koji bi po svim civilizacijskim standardima trebali biti zabranjeni u 2019., ali što se može.

K

Katarza

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Nevidim zašto bi zabranili udarce u noge, možda jesu najljenija taktika ali i to je dio tijela i borci se trebaju pripremiti i na to. Taman posla da sve zabranimo onda MMA nije više MMA kakav je zamišljen od početka.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
expert member
Woodley ozljeđen ništa od revanša sa Lawlerom.
Šteta,bilo bi lijepo vidjeti Lawlera podignute ruke ali otom potom,doći će netko drugi već.

Satoshi

Satoshi

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Kad UFC matchmakeri ne znaju sastaviti poštene parove, onda se umiješa viša sila i otkaže ovaj besmislen revanš.

Nadam se da će Lawler uskoro dobiti novog protivnika, vremena ima dovoljno, a kandidata ko u priči.

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
expert member
Woodley ozljeđen ništa od revanša sa Lawlerom.
Šteta,bilo bi lijepo vidjeti Lawlera podignute ruke ali otom potom,doći će netko drugi već.
Lawler bi protiv wodleya prošao kao i u prvom matchu.

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
expert member
Romero je popularan jer je najbolji srednjaš(ikad trenutno),zabavan kao borac i karizmatičan kao "outsider" sa teskim engleskim posto je Kubanac pa logicno to zabavi ljude.
Dobro je da su ljudi progledali i većina je uvidjela tko je i kakav je.
Ovo tek sad vidim, ja sam fan Romera ali po kojim parametrima je on najbolji srednjaš ikada 0 naslova ima. Pa to je kao da ja kažem da je Overeem najbolji teškaš ikada čovjek koji ima 3 naslova i pobjede protiv bivših prvaka u ufcu ali nema ufc naslov. Romero prvo treba proći vagu, osvojiti naslov, biti godinama ko sičva da bi mogao stat u rečenicu najbolji. Najbolji srednjaš ikada je Anderson Silva i vjerujem da se 90 posto ljudi na ovom forumu slaže s tim.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Purple Belt
Purple Belt
expert member
Romero pojede Andersona za doručak..

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
expert member
Sudar navedene dvojice boraca u svojim primeovima je jako tesko predvidjeti sta bi se desavalo. Cromier je dominirao Silvu van primea a sjedalo je dosta udaraca.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
expert member
Ovo tek sad vidim, ja sam fan Romera ali po kojim parametrima je on najbolji srednjaš ikada 0 naslova ima. Pa to je kao da ja kažem da je Overeem najbolji teškaš ikada čovjek koji ima 3 naslova i pobjede protiv bivših prvaka u ufcu ali nema ufc naslov. Romero prvo treba proći vagu, osvojiti naslov, biti godinama ko sičva da bi mogao stat u rečenicu najbolji. Najbolji srednjaš ikada je Anderson Silva i vjerujem da se 90 posto ljudi na ovom forumu slaže s tim.
Najbolji je po tome kakav je borac i kako bi prosle određene borbe(ako već i nisu).Najveći nije,to je razlika best i greatest.Silva bi isao pod to greatest trenutno u srednjoj.
Kaj se tiče Lawlera mislim da kada bi agresivno i odlučno išao da bi ga mogao dobit,ovako kad daš Woodu puno vremena i prostora za radit onda te odradi lagano.

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Dobro za Lawlera. Sad će mu valjda dat nekog lakšeg da i on nekad pobijedi.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Purple Belt
Purple Belt
expert member
Da, možda mu daju Punka ili onog novinara, i oni su u velteru..

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Haha. Šalu na stranu ja se nadam da Ponzzi uskače. Čovjek je na 7 u nizu i treba mu neko jako ime ako misli doći do title shota ikad.

Satoshi

Satoshi

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Nadam se Ponzinibbio ili Elizeu Zaleski Dos Santos

Mapas

Mapas

Owner
Staff member
Owner
Administrator
Sumnjam da će mu naći zamjenu u vidu Ponzinibbia, oni još misle da Lawler može do titule.

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
expert member
Kakve jebene titule haha, ja bi mu dao Thompsona mislim da bi ga wanderboy rastavio na proste faktore.