What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Welter kategorija (nove borbe)

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Zanimljiva je borba uglavnom, pogotovo još radi komentara iz prošlosti tipa da je Maia "basic", i da je Wooda bilo lako pripremit za njihovu borvu prije par godina, i on je još k tome samoprozvani BJJ black belt i dao je priliku svakome da dokaže da nije, e sad, kolko znam Askrena mislim da nije tip koji će odbit ovakav izazov kada dođe i da će ić na svoj standardni plan i taktiku, pogotovo kad ga krenu prozivat zbog komentara iz prošlosti..

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Askren nema pravo na pogrešku,mislim da će ići standardno svoju taktiku rušenje i silovanje.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
N. Dalby potpisao opet za UFC. Nastup u Copenhagenu.

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Lijepo. Dobar borac koji nije baš imao sreće u svom prvom runu s UFC-om. Ima pobjedu nad Zaleskijem i draw s Tillom. Sjećam se da se Till u toj borbi pokazao dosta kvalitetnijim u prve dve runde, ali ga je Dalby pošteno isprebijao u trećoj rundi. Nebi to dobro završilo da je borba bila na 5 rundi. Čvrst borac.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Da, čvrst je, sjećam ga se i u Zagrebu protiv Cummingsa.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Askren vs. Maia bi trebali predvoditi event u Singapuru (tako veli Helwani). Op, op...jako zanimljivo.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Carlos Condit najavio da je ponovo spreman da prihvati borbu.

Stvarno ne znam da li trebam biti srecan ili tuzan zbog ovoga, obzirom da volim gledati njegovu magiju ali u zadnje 4 borbe nije bilo ni m od magije.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Koga mu mogu dati a da on pobjedi :rolleyes:

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Iskreno nikoga se ne mogu setiti, obzirom da ga i strajkeri bez vecih problema ishrvaju, mozda jedino da spoje njega i Lawlera, on je jedini borac za kojeg sam siguran da ga nece rusiti.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Perry isto.Bar mislim da ne bi trazio rusenja

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Lawler-Condit je borba za napravit..

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Diego Sanchez je jedini borac u diviziji kojeg on još može pobijediti. Šteta, jer bio je odličan borac. Trebao je stati nakon borbe s Lawlerom.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Dalby protiv brazilskog kauboja u Kopenhagenu. Mogli su mu malo i lakši meč dati, ali ovo obećava zanimljivu borbu.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Askrenu bas smjestaju teske meceve. Kako on misli dobiti Demiana?

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Maia je uvijek imao problema sa hrvačima, ali svi ti hrvači su imali bolji stand up od njega. Askren je jedan od rijetkih boraca koji to nema. Zato i jeste ovo zanimljivo.