What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Welter kategorija (nove borbe)

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Napokon povratak Santiaga. UFC 245 je već sada za prste polizat :)

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ponzibio nakon Lawlera ima dobar ulaz u top 5 ako pobjedi,iako je po meni odavno trebao se boriti s nekim iz vrha.

cross十armlock

cross十armlock

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum

Konferencija Diaz-Masvidal u 1 ujutro po našem vremenu. Ako netko oće gledat uživo i zajedno tračat postavim link đe će bit embeddan YT video i chat pored toga, slobodno dovucite koga god možete/želite.

cross十armlock

cross十armlock

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Kao što obećah:

Okupljanje za Masvidal-Diaz konferenciju počinje u 0:30 (ilitiga naški kad povečeram), pola sata prije početka iste.

Iz nekog razloga mi skrati link samo na naziv stranice, ako se kojim slučajem izgubite samo dodate /r/UFCpressica i odvede vas na ovaj kanal đe ćemo bit

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Evo odgovor na to
screenshot_2019-09-20-14-38-09-862_com-android-chrome-png.55
Screenshot_2019-09-20-14-38-09-862_com.android.chrome.png

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Per @arielhelwani on The MMA Reporters podcast, the UFC are closing in on booking Kamaru Usman vs Colby Covington for UFC 245. It would be one of three title bouts on the card.

Ajde de...

EDIT:

Last edited:
L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Izgleda da ce se ovo konacno dogoditi, zadnji put kad smo imali 3 title fighta na cardu je bilo na UFC 217, radujem se sto cemo opet dobiti takav event

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Robbie Lawler vs. Santiago Ponzinibbio UFC 245
Santiago Ponzinibbio is dealing with a staph infection and will no longer fight Robbie Lawler at #UFC245, according to sources. Alternate plans being discussed.

• Sad
Reactions: TNB
MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Stiskavica uhvatila jebiga

• Haha
Reactions: TNB
TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Dobice on svoje, kao i Romero sto je bezao od Coste, ali nije uspeo da pobegne, usrao ga Costa kao kera.

Stvarno steta za Santiaga, izgubi on najbolje godine na povrede i jos samo treba da zavrsi kao Taisumov.

Last edited:
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Tko to još bježi od Lawlera u 2019. lol.
Nema Santiago sreće sa zdravljem. Jbga. Kad god treba odraditi tu ključnu borbu za top poredak neki problem sa zdravljem.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
kao i Romero sto je bezao od Coste, ali nije uspeo da pobegne, usrao ga Costa kao kera.
Jedini ko je zavrsio usran je Robbery Whittaker nedavno
Ono je komicno bilo,bolje da se opet povukao iz borbe bar bi jos mogao prodavat maglu kako je najbolji

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Nemoj da brines vratice se on opet na tron samo malo da poslozi taktiku, a Romero nek skupi kesh i dobije batine od Cannoniera i Gastulma/Tila nek zavrsi karijeru uz cinjenicu da je Bisping bio prvak a on ne.

Last edited:
fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ono je komicno bilo,bolje da se opet povukao iz borbe bar bi jos mogao prodavat maglu kako je najbolji
Velika je razlika u brzini i iskustvu zato je izgledao lose. A i pogadjao je svoje bliceve.
Nije lose biti ni 2.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ja ne znam zašto ti imaš hejt prema whitakeru i po meni je izgubio drugu borbu protiv romera tj draw ili poraz nikako pobjeda ,ali romero je sam kriv što je pao na vagi.Da je dobio costu on bi išao na adesanyu sam je i za to kriv što je primao dosta udaraca i bio defenzivan iako je i po meni tu costa izgubio al ine pita se ni mene ni tebe pita se sudce.Hejtaš Whitakera koji je stvarno odličan borac i koji je izgubio jer je loše ušao u meč s previše emocija i srljanjem.Thompson ga je dobiona sličan način kao i adesanya i znalo se da je on nezgodan borac za njega jer je i Whitaker kontraš .Čovjek će se vratiti i opet biti kontender za naslov iako je i po meni i dalje broj 1 izaivač i već nakon sljedeće pobjede zaslužuje revanš.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Ovaj Gilbert Burns je nerealan lik, prvi komentar na on proziva Francisa, i onda se svadja s ljudima u komentaru.

128K Bas je lepo skocio i kod fanova taj Burns.

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!