What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC FN 164: Jan Błachowicz vs Ronaldo Souza!

BFF Pick'em
The event is here!

Welter kategorija (nove borbe)

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
E moj tnb u kojim si ti iluzijama..Robbery vise nece vidit titulu a i ovako ju je imao jer su mu je dali.Brada je otisla,puno udaraca prima i ovisi o protivniku u iducoj borbi vjv ce opet zavrsit na leđima i to je to.

Nisam ja njegov hejter kure vec gledam realno,jako je dobar i top5 svakako,samo ne radim od njega nesto kaj nije kako su mnogi ovdje radili.Kao sto sam rekao brada je otisla,zar neko ovdje zbilja misli da je ostao isti nakon onih batina od Romera?Nece izdrzat Costu ako se sretnu,Gastelum je netko tko isto pruza prijetnju za lights out sad nakon Romera i Adesanye.S kojim je to emocijama usao i srljao?Uvijek se tako bori svaki borbu,samo sad je naisao na boljeg na nogama i uz tu nacetost eto rezultata.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
zar neko ovdje zbilja misli da je ostao isti nakon onih batina od Romera?
Pa niti Romero neće više biti isti nakon te dvije borbe + rat sa Costom iza.
Robi neće do titule, ali bitno da vjeruješ da će čovjek od 43. godine uzet titulu haha.

Inače ovo je welter tema ne srednja kategorija.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Kad je Couture postao prvak?Hendo skoro isto u kojim godinama?

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Istina, imali su obojica iznad 40, ali konkurencija tada je ipak bila malo slabija nego danas. Uz to Couture je to osvoio u teškoj. Ne želim im omalovažavat uspjeh jer uzeti pojas u 4. desetljeću života je ogroman uspjeh kojim se rijetki mogu pohvaliti, međutim Romero ima teži zadatak. Ako uspije uzet taj pojas jednom svaka mu čast. Ja ipak mislim da će on biti Edgar perolake, ili Faber bantama; znači imat će dosta šansi, ali će ih prokockati bilo porazom ili padom na vagi.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Stephen Thompson considers a fight against jiu-jitsu ace Demian Maia for his next outing.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Isprebijat će Maiu s distance da ovaj neće znat gdje mu je guzica a gdje glava, najgori match za Maiu.

cross十armlock

cross十armlock

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Apsolutno nula interesa za gledat to, niti ima smisla, Maia je pred penziju, želi još 1-2 (po mogućnosti lakše) borbe i pozdravit se s ljudima, doslovno je stvorio vrh trenutne welter divizije....ne znam stvarno šta to kome treba, otprilike ko da mu daju Robbiea Lawlera. Ako se već treba borit s mlađim borcima (kako bi se ovi izgradili preko njega, jer se Wonderboya nema šta gradit), nek mu daju Chiesu ili MIckeya Galla, tako nekog. Ako želiš gledat Maiu protiv hardcore udarača imaš 25 minuta njega i Andersona Silve pa izvoli.