What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Yoel Romero

• Thread starter LesnarGetsKOdUFC2015
  • Start date
LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Evo ako netko misli da ne zaslužuje posebnu temu nek slobodno obriše, al pošto je lik toliko popularan na ovom forumu bilo bi bolje da se ovdje nastavi pisat o Božjem ratniku.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Hahaha slažem se! :D Nek stoji tema.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
'Bozija Varalica' ako cemo u detalje.

Bog mu govori da vara ili mozda procitao u bibliji da je ok varati ako dodjes do cilja.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
:lol: :lol: :lol:
:mrgreen:

Dovoljno govori kakva je čovjek veličina kad ima svoju temu ovdje,di su drugi sjajni borci :D

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ako je kako moguće da se stavi Romero u Header foruma između Silve i Stipe. Hvala unaprijed!

K

kurac51

White Belt
Friends of Forum
Bog je uznjega ne tribaju njemu lazi i obmane nije on sotonist ka ovi iztetovirani.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Obzirom da se mec blizi pa da krenem, varalica je jos jednom pokazala da joj mozak nije jaca strana a i po odgovoru se vidi da ne zna ni on jadan sta moze drugacije da napravi.

#AndStill

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Da ni Silva isto ne zna kaj priča,i on je glup kao i puno drugih boraca kojima je engleski valjda peti jezik..
Papirko će izgubit i malo tko će se uopće sjećati da je bio prvak kad je već i sad u sjeni Romera.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Da ni Silva isto ne zna kaj priča,i on je glup kao i puno drugih boraca kojima je engleski valjda peti jezik..
Papirko će izgubit i malo tko će se uopće sjećati da je bio prvak kad je već i sad u sjeni Romera.
Pravi MMA fanovi koji razumeju ovaj sport ce uvek pratiti i podzavati velikog sampiona i jos veceg coveka Vitakera. Ta varalica ima vise fanova zato sto je mnogo vise kezualaca, i naravno da su svi njegovi fanovi povrsni koji gledaju ovaj sport kroz fizicki izgled i balave na takve zveri ili na MMA borkinje, i drugi tipovi koji pokusavaju trolati i iritairati druge ljude.

PS. Da se razumemo svi ja sam svestan koliko je opasan Romero i da ce biti djavolski tesko ali on je samo najteza prepreka na putu ka statusu GOAT-a zvanog Robert Vitaker, iskreno posle njega verujem da ce se pobede samo nizati.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Pravi MMA fanovi koji razumeju ovaj sport ce uvek pratiti i podzavati velikog sampiona i jos veceg coveka Vitakera. Ta varalica ima vise fanova zato sto je mnogo vise kezualaca, i naravno da su svi njegovi fanovi povrsni koji gledaju ovaj sport kroz fizicki izgled i balave na takve zveri ili na MMA borkinje, i drugi tipovi koji pokusavaju trolati i iritairati druge ljude.

PS. Da se razumemo svi ja sam svestan koliko je opasan Romero i da ce biti djavolski tesko ali on je samo najteza prepreka na putu ka statusu GOAT-a zvanog Robert Vitaker, iskreno posle njega verujem da ce se pobede samo nizati.
A po čemu je papirko veliki šampion?
Pa majku mu on nije ni osvojio pravi pojas o čem pričamo :D sad tek ima borbu za pojas,on je na papiru prvak ali moralno nije.
Svaka njemu čast,ima talenta i sve,ali i još puno više za papati da bi bio neki veliki prvak a kamoli GOAT
Romero sa pobjedom postaje MW GOAT bez sumnje,takav rezime nitko nema(uz ostale varijable),kvaliteta njegovog rezimea je nedostižna zasad,Silva jedino ima kvantitetu ali to je manje važno od kvalitete.
A da je Romero najteži protivnik od konkurencije svakako.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
A po čemu je papirko veliki šampion?
Pa majku mu on nije ni osvojio pravi pojas o čem pričamo :D sad tek ima borbu za pojas,on je na papiru prvak ali moralno nije.
Svaka njemu čast,ima talenta i sve,ali i još puno više za papati da bi bio neki veliki prvak a kamoli GOAT
Romero sa pobjedom postaje MW GOAT bez sumnje,takav rezime nitko nema(uz ostale varijable),kvaliteta njegovog rezimea je nedostižna zasad,Silva jedino ima kvantitetu ali to je manje važno od kvalitete.
A da je Romero najteži protivnik od konkurencije svakako.

Po tome sto je tuko najopasnijeg coveka u diviziji uz Andersona Silvu i to bez da je bio u jednom momentu ugrozen bas zbog toga je veliki sampion, a kako je tek napravio amatera od Jacarea pa to necu komentarisati a Brunsona uz malo muke TKO prva runda.

A i to je moja najava za njegov GOAT put jer verujem u njega, ako pobedi Romera pa njemu vise nema granice ako cemo realno da gledamo. Sledeci je verovatno pobednik Jacare vs Gastelum, sta moze Jacare da promeni ako pobedi s Gastelumom bi bilo malo problema ali opet bi ga savladao Robert, Weidman moze da hrva 1 rundu max 1,5 i posle izgubi snagu i da dobija batine a Rockhold cisto sumnjam da ce se uopste takmiciti u srednjoj, iskreno ne vidim nekoga ko moze da ga ugrozi u skorijoj budnosti.

PS. Cak verujem da bi ovaj mali Gastelum bio najopasniji izazov ali njega ce sad Jacare da resi na UFC 224.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Da da brišimo postove da se ne bi dalje razotkrivali :p

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Post ti je bio toliko debilan da ga nisam imao srca ostaviti...bode u oči. I molim Vas bez pisanja o Romeru i Robiju dok im ne najave borbu ili neku drugu bitnu vijest. Ispisali smo se o njima i previše...

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Kamo sreće kad bi ja mogao brisati ono kaj smatram debilnim

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
:icon_mrgreen: :icon_twisted:

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ti se jos nisi pomio s porazom tog 'lika'? A dobro i meni jos uvek sve lepo zbog te pobede.

Nisam planirao da pisem dalje o ovom liku, ali eto malo da se i vi nasmejete, Lik je objasnjnje za incident na vaganju i poraz nasao u bogu, barem je tako pricao na instagramu 'bog je meni danas uzeo sve'.   :a035:

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Kojim porazom,on je pobjedio tak da ne znam čime se ja imam mirit lol,ne znam tko u signature stavlja neke utješne riječi sami sebi koje se nisu ni dogodile :)

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Kojim porazom,on je pobjedio tak da ne znam čime se ja imam mirit lol,ne znam tko u signature stavlja neke utješne riječi sami sebi koje se nisu ni dogodile :)
Mozda nije zvanicno odbranio pojas, ali svi smo videli da je pobedio i resio se te prljave varalice. 

PS. I to ce stajati tu sve dok bude bio sampion, znaci jos minimum 10 odbrana pojasa.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Kojim porazom,on je pobjedio tak da ne znam čime se ja imam mirit lol,
A jbga morat ćeš onda UFC-u, sherdogu, wikipediji i svim mogućim ostalim siteovima slati pismo jer su krivo napisali pobjednika...i to dva puta... :cool:

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!