News
What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Yoel Romero

• Thread starter LesnarGetsKOdUFC2015
  • Start date
MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
@MMACroatia Što je smiješno? Pa Cruz je kao i Aldo odmah dobio UFC pojas prvaka kad je WEC kupljen od strane UFC-a. Ja sa tim nemam problem, promijenilo se ime organizacije što bi im se uzimao pojas? Vazda si za Alda govorio da mu je uvijek poklanjan (prvo iz WECa pa kasnije i interim pretvoren u pravi), a Cruza nikad nisi spominjao...to je sve kako koga voliš pa tako i postavljaš pravila.
Se ti zajebavas ili kaj
O čemu se radilo u borbi protiv TJa?

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
To je bilo kasnije. O čemu se radilo kad je Cruz tek potpisao za UFC?

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Pa ko da je to ne znam
Ja ti pricam da je osvojio,kada uopce nije bitno,oboje su imali dva mandata kao prvaci a Cruz je svoj osvojio bar jednom kako se spada dok je Aldu dan.O tom govorim cijelo vrijeme.

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Znam ja o čemu ti govoriš, ali to što govoriš je smiješno do bola. Opet se vraćamo na ono od neki dan da voliš biti poseban u razmišljanju i van svih okvira logike.
Aldo je svoj pojas osvoio na WEC 44 priredbi 2009. godine. UFC je kupio WEC i budući nije imao bantam i pero kategoriju preuzeo je od WECa prvake, sve borce i kompletan ranking. Znači nije se promjenilo ništa osim imena organizacije i ne vidim razlog zašto bi se prvaci poput Alda ili Cruza trebali ponovno boriti za pojas koji su pošteno osvojili??? Da je sreće trebali su im nastaviti brojati obrane tamo gdje su stali.
Zamisli radiš u nekoj firmi i ostvariš 10 godina radnog staža. Tu firmu kupi netko drugi i umjesto nastavka radnog staža počnu ti brojat od početka...suludo.
Ako već želiš biti endemičkog razmišljanja onda onu borbu protiv Hominicka nemoj računat kao obranu već kao osvajanje pojasa, ali reći da nikad nije osvoio pojas i da su pri tom i obrane besmislene (jer kako će banit kad nije osvoio) je čisti hejt (kojeg naravno imaš prema Brazilcima) i pravljenje drugih koji normalno razmišljaju budalama.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Pa tako je trebalo bit da,borba za pojas.WEC nije UFC.Kupit ces igraca u nogometu pa ne znaci da ti je sin.
Nisam ja nicije obrane osporavao,on je godinama bio najbolji i zasluzio je pojas ali ga nije osvojio i time kao i ostali kojima je dan pojas samo nabije vise obrana negoli kako bi trebalo bit.
Ne hejtam ja brazilce,vec sam naveo koji su mi dobro a nekw sam i zaboravio jos.Al negativa cesce prevlada.

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
"...i time kao i ostali kojima je dan pojas samo nabije vise obrana negoli kako bi trebalo bit."
:bte29oj:

Uspoređuješ kupovanje nogometaša sa ovom situacijom hahaha. Organizacija promjenila ime i sad bi oni trebali osvajat ponovno pojas koji su već osvojili...
:n6mzstz:

Nezz uopće žašto smo nastavili o ovome pričat u temi o Romeru...nema se o ovome više šta reć.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ti si skrenuo u to pa da poslje ja budem kriv kako potičem svađe
Inace oko tog grappling susreta Romero vs Chris Barnett(onaj debeli,zbilja debeli).

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Meni je žao što Jole Romero nije popularan diljem svijeta kao što je na ovom forumu. Kontroverzna ličnost, odličan borac, jedan od najbrutalnijih finishera u MMA-u, fenomenalan meme potencijal, a opet nije velika zvijezda.
Nadam se da će riješit probleme sa skidanjem kila, pregazit Costu i opet ući u title picture.

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ako zaista dobije onih 27 milijuna bio bi budala da nakon Coste nastavlja karijeru.

K

Katarza

White Belt
Friends of Forum
U Kubi je ogromna zvijezda koliko sam primjetio, opčenito među latinosima.