News
What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Zanimljivosti

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Bumo vidjeli. Do sada su svi srednjaši doživjeli renesansu u poluteškoj, a nisi bili ni top borci u srednjoj. Weidmanu su Romero i Rockhold promijenili tijek karijere u potpunosti. Poučen ranije spomenutom činjenicom o srednjašima mislim da može nešto i pobijedit.
Btw mogli ste ovu temu započet i u temi o poluteškoj kategoriji :D

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Taj spinning back kick je bio jedna od najvecih pogreski koje sam ikad vidio otkad pratim MMA par godina, fajt je jos i isao u dobrom smjeru za njega dok nije to uradio. Pravi primjer sto se dogodi kad se borac malo previse opusti i onda naplati gadnu cijenu

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Hehe ne mora znacit da ako su Rockhold i Weidman bili uspjesniji od Santosa i Smitha u srednjoj da ce oni biti najbolji i u poluteskoj. Ja bi reko da Smith i Santos mogu razvaliti Rockholda u poluteskoj, ali moramo prvo viditi sta ce ovaj uraditi protiv Jana. btw. @lukix ne pametujem ti samo sam htio ovo napisati

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ja nisam ni rekao da će biti automacki bolji od Smitha i Santosa, samo da sam uvjeren da ih neće premlaćivat, imaju šanse nešto i pobijedit.
Jer biti top 15 u poluteškoj i nije neki uspjeh. Van tog poretka su većinom prosjeci i kante.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ja mislim da ide tamo kesirati jos par borbi, naravno bez mukotrpnog skidanja kg.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Kakva ce ovo borbetina biti izmedju Usmana i Colby-a, I cant wait.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Odlicno je ali neda mi se hajpat za tu borbu kad lako moguce da se nece ni dogodit ove godine.

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Usman ima ozljedu, da, ja se nadam da će se uspjeti oporaviti i boriti ove godine u NYu ili Vegasu. Borba je vrh.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
mislim da je previse kasno za njega da vise napravi nesto veliko u MMA-u.
Da UFC-ov pojas nema nikakvo znacenje. Prvo je trebao osvojiti pojas SBC da ostvari ono veliko u MMA.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Svaka cast njemu za taj pojas, ali nece biti pamcen kao neki veliki sampion, pricace ljudi 'napravio pojas na starcima, kad su mu dosli ravnopravni momci dobio batine'', bice i on kao Lawler posrecilo mu se da bude u pravom trenutnku na pravom mestu i toliko, evo za Lawlera vec to i pricaju precenjen.

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Weidman će svakako ostati upamćen jer je nakon toliko godina skinuo Andersona. Kad napraviš takvo jedno postignuće uvijek ostaneš upamćen među fanovima.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Kako vaša P4P ljestvica sada izgleda,top 5 recimo pošto je sad zbilja gusto i teško poredat prvu champ petorku.
Ja bi to ovako kad sve sagledam posložio
1.Jon Jones
2.Daniel Cormier
3.Khabib Nurmagomedov
4.Henry Cejudo
5.Max Holloway

Interim pojase nisam uzeo u obzir jer inače bi naravno Dustin bio ispred Maxa.
Khabib je ispred Cejuda jer nije poražen i dominira konstantno dok Cejudo zna imat poteškoća u svojim borbama.

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
P4P ljestvica bez GSPa, Andersona, MMa, Alda???
:bte29oj:

EDIT: pardon, mislio si sada p4p ljestvicu ne GOAT ljestvicu haha...

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
1. Daniel Cormier
2. Jon Jones
3. Henry Cejudo
4. Khabib
5. Max

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
1. Jon Jones
2. Daniel Cormier
3. Robert Whittaker
4. Henry Cejudo

5. Kamaru Usman

Tipove koji nemaju pobjede nad Olympic i NCAA I kvalitetnim hrvacima ne racunam ...

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Whittaker 3.? Jesi se ovo i ti uključio hejtu prema MMACrou :D
Ovo je službena ljestvica UFCa:

Jedino što bi promijenio Cejudo i Khabib, ali nemam ni protiv ovoga ništa. I naravno maknuti McGregora sa ove ljestvice. Loše ga je vidjeti među pravim borcima.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
1. Jon Jones
2. Daniel Cormier
3. Henry Cejudo
4. Kamaru Usman
5. Rafael dos Anjos

TNB