Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC on ESPN 7: Overeem vs. Rozenstruik

Pickem
The event is here!

Zanimljivosti

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Pa s obzirom na brisanja cini se da se spori
Tako mozes onda i za Mirka reci da cim su testiranja krenula da je postao prosjecan borac i kanta s obzirom na rezultate.
hm ... to bi moglo da stoji kada bi postojala savrseno postena testiranja, sa savrseno postenim ljudima na celu tih testiranja. Ovako samo mi padne Jones na pamet i to ti pada u vodu.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ne znam kako bih komentirao Usadu s obzirom kad vidim kako su Mirka sjebali.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
''This number one bullshit'', e to je USADA, Mirko cist uz neko sitno priznanje dobije 2 godine, Jones pao 3x i max kazna mu je bila manja sva tri puta.

Ovo mozda i moze biti zanimljivo, svakako je nesto novo.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Po mnogim fanovima koji zive u iluziji kako je Mousasi najbolji srednjas na svijetu je svakako pokazao kako je "NAJBOLJI"
:n6mzstz:

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
:smiley-joint:

jedan je od najboljih ikada bez obzira na poraz ...

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Pogledajte na ig kod Lomachenka kako radi kickove i koljenima,koliko je talentiran covjek.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
svakom se može desiti poraz

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Svima osim Francisu protiv Rema. :a055:

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Pogledajte na ig kod Lomachenka kako radi kickove i koljenima,koliko je talentiran covjek.
Pa mozes i ti to postaviti da svi vide, ako je tacan opis onda je lik nerealno talentovan za sve borilacke sportove.

Toliko o tome da je Gegard bolji od Whittakera, bas mi je drago da je Lovato zapusio usta ovim kvazi strucnjacima koji su pricali kako je najbolji na svetu, izgleda da ljudi jos uvek nisu skontali da postoje jebeni leveli u MMA.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Lovato uopće nije loš borac, a kod Gegarda smo navikli da gubi. Nekad je totalno nezainteresiran. Sjetim se odmah Halla i prve borbe.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ima dana kad je Gegard bolji od Whittakera, al ima i ovih kad je gori od Jotka, nema konstantu i mož ga j..

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Ja sam znao da će Gegard izgubit čim je prije borbe počeo pričat o tome kako želi u welterweightu uzet pojas. Svako ko prije borbe priča o tome da želi otići u drugu kategoriju po pojas uvijek izgubi. :laugh-2x:
Nego kakva je bila borba? Vidim da je bio majority decision, vrijedi li gledati?

cross十armlock

cross十armlock

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Bila je zanimljiva uživo, ali ne propuštaš ništa previše. Eventualno bi treću rundu valjalo pogledat, iz nje su više-manje svi isječci.

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Pogledao sam sad, dobra je bila borba. Ne sviđa mi se što puno ljudi Lovatovu pobjedu pripisuju Mousasijevom ''nezainteresiranošću''. Lovato ga je izdominirao prve dvije i pol runde, pretrpio teške batine na kraju treće i u četvrtoj, da bi se vratio u petoj i imao svoju najdominantniju rundu. Moose zaslužuje revanš. ako zbog ničeg bar zbog tih trenutaka u trećoj i četvrtoj rundi. Moglo bi ovo biti dobro rivalstvo.
Da se u middleweightu napraviti i solidan grand prix. Lovato, Mousasi, Machida, Shlemenko, Salter, Carvalho, Steenis, Njokuani.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

E da se barem ovo organizuje.

f14

f14

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Pa mozes i ti to postaviti da svi vide, ako je tacan opis onda je lik nerealno talentovan za sve borilacke sportove.

Toliko o tome da je Gegard bolji od Whittakera, bas mi je drago da je Lovato zapusio usta ovim kvazi strucnjacima koji su pricali kako je najbolji na svetu, izgleda da ljudi jos uvek nisu skontali da postoje jebeni leveli u MMA.
Pa ništa posebno ne udara kickove. Okej, prvi puta je navodno, ali ništa spektakularno

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Pa pazi ovo bas i nije realno za prvi put, veoma je komplikovano da naucis da ubacis kuk u te udarce, a on na prvom treningu vec to radi dobro.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Od 1.1.2020. u Francuskoj bi MMA trebao postati legalan.

bod