What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Zanimljivosti

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Ovog coveka ce biti zanimljivo poslusati.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Cain Velasquez debitovao u pro wrestlingu.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Nakon sinosnjeg cekanja da Lawler uputi udarac i mlacenja nigerijcevih jaja Cain dodje kao pravo osvjezenje.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
To je to od velikog Caina kako se čini, a dobro, što je tu je, nek mu je sa srećom..

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

11:05 Askren zakopao Colbya i njegove 'devojke'''.

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Ovaj Covington je stvarno kreten, njega se pita jedno a on svoj mlin udara isto je tako bilo i nakon borbe s lawlerom.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
A mora odrzavati taj imidz lose osobe a ocito da mu slabo ide, pa tako mora debilno da se hvata za neke druge ljude.

Treba on da ode kod Rockholda na casove za to, Rokchold i bez truda je jos uvek mnogo iritantniji lik.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Zanimljiv podatak koliko nasi borci imaju susreta sa vrsnim bjj majstorima(brazilcima) koji imaju reputaciju najboljih u svom zanatu.Od cega sam jedna pobjeda.
Cro Cop vs Nogueira poraz(SUB)
Zelg vs Jacare poraz(SUB)
Pokrajac vs Vinny poraz(SUB)
Stipe vs Werdum pobjeda(KO)

Jos nam samo fali velteras da ide protiv Maie.

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
A mora odrzavati taj imidz lose osobe a ocito da mu slabo ide, pa tako mora debilno da se hvata za neke druge ljude.

Treba on da ode kod Rockholda na casove za to, Rokchold i bez truda je jos uvek mnogo iritantniji lik.
Njega nikad nisam volio.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ma lepo kazu ljudi Colby igra ulogu, on bi bez toga morao da se bori do smrti protiv nerangiranih protivnika, jer objektivno nije zanimljiv siroj publici, i on je odlucio da glumi tog smecara jer je to najlakse. A kod ovog Rockholda se vidi da se ne trudi, on je prirodno takav umisljenko.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
"Dakle, uživam u Vegasu u prekrasnoj nedjelji kad odjednom moj telefon puca od poruka kako je netko imena Valentina Shevchenko najdominantniji prvak svijeta. I znate što, pomalo sam ljubomoran jer ona ima zlato koje ja želim. Valentina Shevchenko, imam poruku za tebe. Imam namjeru postati prvi međuspolni prvak kojeg je ovaj svijet vidio. Ovim putem te prozivam na borbu. Možeš biti iduća koja će saviti koljeno pred 'Triple C-em", rekao je Cejudo.

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Taj lik je idiot jedva čekam da da netko nokautira, bio mi je drag dok nije počeo glumit klauna i sam sebi dao nadimak triple c.Svakom svojom izjavom se ssmo ukopava i pokazuje koliko je glup.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Puno njih stalno zove na ravnopravnost,pa ajde onda sto ne.Cejudo je za progresivnost i hoce podrzati tu teoriju.
I ne znam zasto te smeta triple C kad je skdoz tocno i istina?

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Meni je glupo sto je uopce tako sebe i nazvao jer taj nick bi mi imao smisla da je prvak u 3 kategorije, ono kakve veze ima olimpijska medalja sa UFC-om sad pa da se prozoves triple C,mozda sad ispadnem glup ali meni je to mutavo

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Puno njih stalno zove na ravnopravnost,pa ajde onda sto ne.Cejudo je za progresivnost i hoce podrzati tu teoriju.
I ne znam zasto te smeta triple C kad je skdoz tocno i istina?
S obzirom da ti imaš mentalni sklop kao civington i njemu slični ni ne čudi me nimalo ovakav tvoj odgovor, kakva jebena ravnioravnost idiot se hoće boriti sa ženom.Triple c je se sam nazvao, on pokušava biti nešto što nije, očajan trash talk i samopromocija zato mi se gadi

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
CSAC izbacila kilaže boraca nakon borbe (jedini to rade, a trebali bi svi). Ladd 11 kg vraća HAHAHAHAHA, pa ne vjerujem. Ide ona u perolaku. Kakva krmača debela.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Hahahaa nemos vjerovat