What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Zanimljivosti

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Mozda nije bas najbolji remix, bice boljih nadam se.

Gledao sam ovaj fight commentary, uzeo mu ovaj Rogan pare na kraju.

M

miodrag234

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Wonderboy ima super youtube kanal, u samo 3 mjeseca 75k subscribera, ide mu više nego dobro :smile:.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Žao mi je što nije postao prvak, aktivniji bi bio nego wodley.Meni je on vrhunski borac,nema trash talka ne boji se i jebeno dobar udarač,nikad neću zaboravit njegov prbi nastup u ufcu i nokout.Trenutno nije u top formi ali on je borac koji po meni može opet u sam vrh, on je jednog masvidala,mcdonalda prebio, po meni protiv Tilla pokraden a protiv petisa nije imao sreće.

M

miodrag234

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Da, dvije bezvezne borbe prihvatio, Pettis skroz nepotrebno, a i Till nije bila baš najbolja odluka. U obje borbe je imao više za izgubiti nego dobiti. I još mu Usman skinuo Tyrona. Makar Wondeboy još uvijek izgleda sukladno svojem nadimku, a začas 37. godina. Baš bi mu želio još jedan dobar run i napad na titulu.

M

miodrag234

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Da fakat, Davis ima nenormalno dobar rezime, nikad završen, samo 5 poraza: 2 "prava" (unanimous) i 3 splita. A porazi ono Rashad, Bader, Rumble. Nezz samo kak ce sad u Bellatoru dobit title shot kad mu je Bader prvak u 2 kategorije :biggrin: .

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Cormier vječito drugi

Last edited:
MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Lee promijenio mišljenje oko Khabiba(i borbe sa Fergusonom)

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Iskreno i ja nisam neki vernik da ga Toni moze dobiti, iskreno realnije mi deluje da ce ga Justin Gaethje razmontirati nego Ferguson, jednostavno ne mogu da verujem da ce njega neko iz donje pozicije subovati, zadrzati ga na nogama i onda nokaut.

Evo jedan jako lep highlights Khabibovih preformansa.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Justin je prijetnja ali taj isti justin je deklasiran od strane poriera.Da on može dobit khabiba možda.Jer nitko nema tempo ni kardio kao khabib, justin može branit rušenja i hrvat s khabibom ali pitanje je samo koliko dugo.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
justin može branit rušenja i hrvat s khabibom ali pitanje je samo koliko dugo.
Isto koliko se moze i Khabib se hrvati sa njim. I Khabib se umara a pogotovu kada bi imao nekoga kao sto je Justin da mu to radi na najoptimalniji moguci nacin. Lako je nabijati tempo i imati kardio kada visis na nekom koji nema sansu da se odbrani. I Cormier ima kardio dok se ne susretne sa Jonesom ili Stipom pa ispuse ko balon.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Justin je sam rekao da se ne hrva jer ga to umara,tako da tu ce izgubit od Khabiba.
Khabib ce sve dobit u lakoj,osim ako se ne zalomi kakav nokaut.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Isto koliko se moze i Khabib se hrvati sa njim. I Khabib se umara a pogotovu kada bi imao nekoga kao sto je Justin da mu to radi na najoptimalniji moguci nacin. Lako je nabijati tempo i imati kardio kada visis na nekom koji nema sansu da se odbrani. I Cormier ima kardio dok se ne susretne sa Jonesom ili Stipom pa ispuse ko balon.
Da je lako hrvati onda bi samo hrvači bili prvaci.Samo nekolicina može takvim stilom biti prva jer ne mogu svi svoje hrvanje primjeniti u mma.Khabib, colby,usman su borci koji sa hrvanjem se bore sva taktika im polaže na tome i prvaci su i ovaj danac nadolazi.Većina ostalih je se prilagodilo mma.Alvarez,justin,woodley koriste stand up više nego hrvanje.Cormier je stipu dobio u stand upu ne hrvanjem.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Colby u svom stilu opleo po Usmanu.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
A i on svaki put najavljuje KO pa nista

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!