What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC FN 164: Jan Błachowicz vs Ronaldo Souza!

BFF Pick'em
The event is here!

Zanimljivosti

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Cain i zvanicno izaso iz MMA, potpisao za WWE.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Jedno od najvećih sportskih postignuća u povijesti čovječanstva po meni, može se usporedit s miljom ispod 4 minute, al opet teško, 1400 ljudi je nakon Bannistera to uspjelo ponovit, za ovo ne vjerujem da će ih se nać ni 14 za sljedećih 60 godina..

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Kad ih nakljukaju ko zna cime naravno da ce ih jos bit

Aco razrezao tipa njegovom vlastitom kapom,ne znam kaj ovaj strongman uopc trazi protiv Ace,sanse su mu gotovo nikakve

• Like
Reactions: TNB
M

miodrag234

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Jedno od najvećih sportskih postignuća u povijesti čovječanstva po meni, može se usporedit s miljom ispod 4 minute, al opet teško, 1400 ljudi je nakon Bannistera to uspjelo ponovit, za ovo ne vjerujem da će ih se nać ni 14 za sljedećih 60 godina..
Ako se Kipchoge ne umirovi, u Tokiu nam slijedi mozda i najveći dvoboj u maratonu ikad, Bekele vs Kipchoge, a i Mo Farah polako hvata korak s maratonom. Bekele prošli tjedan istrcao 2 sec sporije od Eliudovog službenog rekorda.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Da, moglo bi bit žestoko u Tokiu, za Faraha nisam još 100% siguran da to ima u nogama, Bekele može, nema takvu konstantu ali u jednoj utrci može dobit, svejedno, sve osim pobjede Kipchogea bi mi bilo veliko iznenađenje, još u životu nije imao ni osrednji maraton, sve do sad odradio vrhunski, nadam se samo da mu je ostalo motivacije za Tokio, ovih 1:59:40 je vjerojatno plod višegodišnjeg rada, ubiju te te stvari, treba trčat po 30km treninga svaki dan..

M

miodrag234

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Da, osvojio sve što se može osvojiti, jedini motiv je možda još da se istrči ispod 2 bez zečeva, ali to je jaako teško. Bekele je brz finišer, ali baš je dao sve od sebe za tih 2:01:41, dok se Kipchoge nije ni uspuhao, ima tu formu bez rasipanja energije, kao da klizi po cesti.

M

miodrag234

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum

GSP - mjastor "tajnih" planova, sve on to proračuna, ručak/intervju s Beterbievim-koji je slučajno Dagestanac, nikakve skrivene poruke. :0741:

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Gilbert Burns je tek sad napravio taj iskorak u TOP 15, i jako mi se svidja ovaj mec za njega mozda stilski mu i najbolje pase u TOP 15 veltera, ima ozbiljan BJJ, mladji, sigurno je dosta jaci (gledajte kolika je konjina), bolja stojka, nokaut snaga i hrvanje im je tu negde, a i cak da je Demian malo bolji trebao bi moci nadoknati to snagom.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Post fight analiza i Askrenove greške

• Like
Reactions: TNB
MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Masvidal vs Askren najjace(zadnje),svi u šoku

M

miodrag234

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
1573130447153-png.62

Kaj mislite ? Ja sam rađe za WIldera pa ko ostane žive :biggrin:. Šteta da takav power ostane neiskorišten i u boksu. :smile: