Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC on ESPN 7: Overeem vs. Rozenstruik

Pickem
The event is here!

Ženska bantam kategorija (nove borbe)

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Evo na savjet našeg forumaša TNB-a otvorio sam ove teme o budućim dogovorenim dvobojima (naravno ne svaki dvoboj, ali kojeg "uhvatite" i mislite da je vrijedan spomena). Nema smisla da za svaki novi dvoboj u nekoj kategoriji otvaramo novu temu. Naravno, ako je riječ o nekom title fightu ili veoma zanimljivom top 10 dvoboju boraca/borkinja u nekoj kategoriji onda slobodno otvorite zasebnu temu da možemo dublje raspravljat o borbi. :)

3vilP

3vilP

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Legendary
Problemi u ženskom bantamu. Tko bi mogao biti idući za napad na pojas koji drži  Amanda Nunes. Fight Site u svome [font=Nunito, sans-serif]FS Matchmaker pokušava dati odgovor na to pitanje.[/font]

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Demetrious Johnson vs Ray Borg
Viera treba napasti top 5, Pena bi bila dobra protivnica. Moras je tek ušla u top 15

znači Pena x Viera, Davis x Moras

3vilP

3vilP

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Legendary
Evinger vs. Zingano možda? Meni ovo izgleda jako dobro...

Leslie Smith protiv koga? Mislim da ženski Gaethje treba biti puno bolje plasirana... Ima 4-2 u bantamu, s tri pobjede u nizu, s tim da je protiv Eye izgubila jer joj se objesilo uho. I osim toga je uvjerljivo najuzbudljivija ženska borkinja, bez ikakve konkurencije

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Evinger vs. Zingano možda? Meni ovo izgleda jako dobro...
ili Marion, obje opcije su dobre
Leslie Smith protiv koga? Mislim da ženski Gaethje treba biti puno bolje plasirana... Ima 4-2 u bantamu, s tri pobjede u nizu, s tim da je protiv Eye izgubila jer joj se objesilo uho. I osim toga je uvjerljivo najuzbudljivija ženska borkinja, bez ikakve konkurencije
Leslie će vjerojatno na Holm ukoliko ne uspiju dogovoriti borbu sa Cyborg

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
@hitman_4 - Ako ne dogovore borbu sa Cyborg do kraja godine znači li to da joj prestaje ugovor sa UFC-om?

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
@hitman_4 - Ako ne dogovore borbu sa Cyborg do kraja godine znači li to da joj prestaje ugovor sa UFC-om?
nemam pojma, manje-više sam sve promašio vezano za Cyborg.   Pretpostavljam da će odraditi još jednu borbu(protiv Anderson)

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
koja nepravda prema Leslie, Marion i Vieri

Cat koja 3 godine ne zna za pobjedu napreduje za 1 mjesto, Ronda 5. iako je u mirovini, Penja ispred Rocky je smijeh, Holm 2. iako je izgubila od GDR koja je zacementirana na 8. mjestu

da je pravde
1. Sheva
2. Rocky
3. Pena
4. GDR>
5. Holm
6. Viera
7. McMann
8. Cat
9. Marion
10. Smith

jbna je ta ufcova politika. Slično je i u sw

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Zar netko još ozbiljno drži do UFC-ovih ljestvica? :p

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Correia se trebala boriti protiv Aldane početkom 2018., ali ozljeda oka spriječila organiziranje meča.

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
baš mi je drago što je ta borba otpala, ne znam po čemu je Aldana zaslužila "veliko" ime nakon 0-2 i pored Leslie Smith koja je javno prozivala Brazilku. Koja supacka politika pa to je strašno

3vilP

3vilP

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Legendary
ženski Gaethje svakako treba neku dobru borbu, npr. protiv Germaine

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member

napokon dobra borba u bantamu. Brazilki treba dati title shot ako pobjedi(UFC Belem, Brazil - 03 February)

bod