Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC on ESPN 7: Overeem vs. Rozenstruik

Pickem
The event is here!

Ženska muha kategorija (nove borbe)

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Prvo i osnovno zato sto nisam ni nerd a niti virgin, niti se uklapam u tu neku pacenicku grupu, drugo ja pratim sportove zato sto ih volim bukvalno ceo zivot, treniram ih zato sto ih volim, a ovde sam zato sto bukvalno ne znam nikog IRL koji voli i prati MMA koliko ja, (nisam duzan slusati predavanja od ljudi koji su culi za Conora i Rondu), staff member sam postao bukvalno slucajno, a za Romera i Whittakera, jednostavno moras kao i u svemu naci par boraca za koje ces navijati, samo u UFC-u imas 10 kategorija u svakoj po TOP 15 boraca a u nekima ceka barem jos njih 5-10 da uleti na njihova mesta, i stvarno ne mogu gledati sve, i onda na sve dodajemo Bellator, Rizin, PFL OneFC, KSW i ostale organizacije koje poseduju ekstra borce.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Kakve ti gluposti znaš provalit hahaha. Pa ja sumnjam da je ikome ovdje sveobuhvatni ženski MMA privlačan i zanimljiv kao muški (možda hitmanu_4), ali itekako volim pogledati tehnički potkovane i zanimljive borkinje kao Valentina i Joanna. I na koji način je to nerdovski? Ja prije mislim da je to seksistički jer smatraš da ženama nije mjesto u borbi već da samo kući kuhaju i peru veš.
A da ima onih koji prate WMMA jer drkaju na određene dame ima, ali vjeruj mi takvih je manjina i kolko znam nema ih na ovom forumu pa je nepristojno vrijeđati samo zato jer te WMMA apsolutno ne zanima. Fino ne gledaš, ne komentiraš i super.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Stvar je u tome da bi na osnovu onoga što se o tebi zna na internetu neko kao Colby to prvo zaključio, to što se ti tako ne osjećaš je tvoja stvar, i drugi ljudi imaju živote i bave se koječime pa si ih svejedno bacio u tu grupu, glupo se opće raspravljat o tako nečem, nemožeš vrijeđat ljude kojima i sam pripadaš..

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Care ako se ti osecas kao da pripadas u tu grupu tebi na cast, ja se ne osecam i pls nemoj da me ubacujes u grupu s takvima, on je bacio ljude koji mu idu srati po porukama i profilu ovo i ono.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Jbg onda, ja bar mogu prihvatit da nas je sve skupa to išlo..

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
JoJo Calderwood vs. Andrea Lee dodane na event u Emiratima.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Eye se vraća protiv Araujo na UFC 245.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Chookagian vs. Maia na UFC 244. Mogla bi Valentina malu pauzu napraviti i čekati izazivačicu. Pobjednica ove borbe može, zatim imamo Araujo vs. Eye, Robertson vs. Barber, Calderwood vs. Lee...Lee ako pobijedi iduća je vjerujem jer je meč idući mjesec.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Ako nekog zanima ovaj mec.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Auuuuu očekujem tešku dosadu. I jedna i druga su kontrašice. Moglo bi se desiti Liz 2.0 fight. Nakon onakvog sjajnog nokauta u prvoj obrani pojasa sad nas očekuje razdoblje dosade haha.

• Like
Reactions: TNB
hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
a i Chokagian je jedna od dosadnijih borkinja

bod